درباره یکتایک بیشتر بدونید!

5 سال است که رسانۀ یکتایک در حوزۀ فناوری‌های دیجیتال فعالیت می‌کند. تجربۀ این سال‌ها به ما نشان داده است که رسانه‌های دیجیتال می‌توانند نقشی کلیدی در افزایش کیفیت زندگی همۀ ما ایرانی‌ها ایفا کنند و امروز نیازه جامعه است. دقیقاً همین نگاه بود که باعث شد ما وارد عرصۀ بازاریابی دیجیتال شویم. به این امید که بتوانیم نقشی کوچک در بهبود و توسعۀ رسانه‌های دیجیتال فارسی داشته باشیم.

1394
استارت یکتایک...
23 آذر
در 23 آذر 1394، پروژه ای تحت عنوان یکتایک جهت ارایه خدمات طراحی و توسعه وب سایت و همچنین فروش سامانه پیام کوتاه راه اندازی شد. و کم کم به جمع آوری تیم و پرسنل پرداختیم و نم نم یکتایک شکل گرفت.
1395
زیرساخت
23 آذر
در 23 آذر 1395 یکتایک 1 ساله شد. و با نگاهی اندک به گذشته متوجه تغییرات بزرگ شدیم که چقدر تجربه بدست آمده و حالا دیگر خدمات وبسایت و اس ام اس انجام نمیشود بلکه خدمات ما اینقدر گشترده شده است که دیگر میتوان اسم یکتایک را شرکت تبلیغاتی یکتایک گذاشت.
1398
تلاش مستمر
۱۳ مهر
پس از چند سال سابقه درخشان، ما دست از تلاش بر نداشتیم و حالا یکتایک با یک تیم بزرگ و خدماتی عالی در حال پیشرفت و ثبت نوآوری های جدید بود. ما در تلاش بودیم که نیرو های انسانی هدفمند و همچینی استعداد های خارق العاده کنار خود جمع کنید.
1399
امسال
23 خرداد
حالا یکتایک در تاریخ 1399 با 5 سال سابقه درخشان و همچنین نیرو های عالی و کسب دست آورد های فوق العاده توانست یک اسم و تجربه کاری زیبا کنار مشتریان خود بدست اورد.
داستان یکتایک ادامه دارد...