پکیج گروه تبادلی یکتایک!

آنلاین

تبلیغات آسان و ارزان از طریق اکسپلور با شرکت در کمپین یکتایک به راحتی وارد اکسپلور شوید یکتایک با ارئه تجربیات ۵ساله خود درقوانین گروه تا چندین برابر بیشتر از میتواند کمک کسب و کار شما کند

مدت زمان

1 ماه

نحوه پرداخت

کارت به کارت

ضمانت بازگشت وجه

۷ روز

با انتخاب ما چه چیزی را کسب میکنید؟

این گروه در واقع حاصل ماه ها تحقیقات برای ارائه بهترین خدمات به کاربرانش هست. به دلیل ناآگاهی خیلی از همکاران که مدیران این گروه ها هستن باعث ایجاد مشکلاتی برای کاربرانشان شدند به همین دلیل یکتایک به همراه تیمش تصمیم گرفت این ایرادات رو برطرف کند. وقوانینی بر حصب تجربه بنویسد و با نظارت و پیگیری ها تا به حال بهترین بازخورد رو از دیدگاه کاربرانش داشته یکتایک همیشه به فکر پیشرفت شماست. چرایکتایک؟ پشتیبان همیشه همراه شما، یکتایک به دلیل سابقه کاری و تجربه لازم در زمینه اینستاگرام مارکتینگ تسلط و آشنایی کامل در زمینه اینستاگرام داره بنابراین هرزمانی مشکلی یا سوالی در زمینه اینستاگرام داشته باشید پشتیبان همیشه پاسخگوی شما خواهد بود و بر حصب تجربه بهترین راهکار رو به شما ارائه خواهد داد. نظارت ادمین ها و تمایز یکتایک ادمین های یکتایک حساسیت خاصی برروی عملکرد گروه و انجام فعالیت هادارند و مهم ترین عامل موفقیت و متمایز بودن کمپین یکتایک نظارت ادمین هاست به دلیل تجربه! چرا که رعایت نکردن قوانین گروه که بخشی از اون بر حصب الگریتم اینستاگرام هست و بخشی دیگر که مربوط به بررسی ادمین ها هست موجب می شود کاربران بازخورد دلخواه رو از گروه نداشته باشند بنابراین پیگیری ادمین ها باعث نظم و انضباط گروه هست تا همگی درکنارهم بهترین بازخورد رو داشته باشیم.

اصلاحیات جدید یکتایک!

00/02/01
  • تعداد اخطارها از ۳ به ۵ افزایش یافته.
  • پست های ویدیویی به جز لایک و سیو، ویو هم دریافت میکنند.
  • اگر از زمان آخرین اخطار شما ۱۰ روز گذشته باشه آخرین اخطار شما پاک خواهد شد.
  • حق غیبت درخواستی شما در طول ماه به صورت پیامک اطلاع رسانی می شود.

((با اکسپلور فالور هدفمند جذب کنید))

تمامی فعالیت ها با نظارت ویژه کادر یکتایک صورت میگیرد تا بهترین بازخورد رو در زمینه ی اکسپلور بدست آورید

راستی فراموش نکنید که یکتایک به همراه تیم پشتیبانی 24 ساعته همراه شما هستند تا اگر سوالی و مشکلی در مورد اینستاگرام دارید به سرعت برطرف سازید.

تجربه کاربران!

سلام خسته نباشید من یک پیج قدیمی داشتم که مدت ها بود از پیج استفاده نمی کردم و مقداری هم فالور داشت پیج رو تبدیل کردم به فروشگاه لباس و وست می گذاشتم اما بازخوردی نداشت کسی لایک نمی کرد خیلی کم بوده کامنت هم اصلا نداشتم تا این که یکی از دوستانم شما رو معرفی کرد بعد از ورود تعداد لایک ها و سیو ها خیلی زیاد شد و باعث شد پستم اکسپلور بگیره اوایل تعداد اکسپلور ها خیلی کم بود که از شما سوال کردم برای این مشکل چه کاری باید انجام بدم پیجم رو بررسی کردید مشورت گرفتم ازتون و پکیج برنامه ریزی محتوایی هم همراه با پکیج اکسپلور تهیه کردم و گفتید مشکل از محتوا هست عکس ها با کیفیت نبودن و نا منظم و فقط عکس بود و فرمودید فیلم معرفی محصول هم حتما باید باشه از وقتی محتوای ویدیویی هم اضافه کردم و اغلب پست ها به صورت ویدیویی و معرفی محصول هست امار بازدید پیجم تعداد اکسپلور ها فوق العاده زیاد شده و حتی تونستم از محتوام جذب فالور کنم واقعا ممنون از گروه خوب و پشتیبانی عالیتون اگر میخواستم هزینه تبلیغات بدم ده ها برابر باید بیشتر هزینه می کردم با نصف این بازخورد واقعا ممنونم.

...

قبل از استفاده

...

بعد از شرکت در گروه و استفاده از پکیج برنامه ریزی محتوایی

جشنواره ویژه تا تاریخ محدود

جمعه - 00/02/17

جهت تمایل به عضویت و ثبت نام در گروه تا زمان اعلام شده از طرف کادر یکتایک مشاوره و آنالیز رایگان دریافت کنید!

محدودیت تعداد | تاریخ

نظرات کاربران

شهلا عباسی

پکیج خیلی خوبی بود قطعا توصیه میکنم مخصوصا برای تازه کار ها با خوردش واقعا خوب بود اما حتما باید فعایت مستمر داشته باشید تا نتیجه داخواه رو بگیرید اگرم محتواتون جذاب باشه مثلا یک کاور جذب کننده داشته باشه کلی فالور هم میتونین بگیرید.

آرمین جوادی

از وقتی استفاده کردم پست هام اکسپلور داشته افزایش لایک کامنت داشتم اما نتونستم فالور جذب کنم.

ساناز اسماعیلی

من اول فقط پکیج گروه رو تهیه کردم و چون قصد داشتم پیجم رو بیشتر ارتقا بدم و به صورت تخصصی تر کار کنم برای جذب فالور و اکسپلور و بازدید های پیجم باهاتون مشورت کردم و پکیج انالیز برنامه ریزی محتوایی هم همراه گروه گرفتم برای تولید محتوا واقعا بمب بود عالیییی کاش زودتر باهاتون آشنا میشدم با تلفیق این دونا پکیج بازدید های پیجم هشت برابر شده و اکسپلور پستم ۴ برابر.

احمد کمالی

مرسی از گروه خوبتون من هم استفاده کردم و تاثیر خیلی خوبی بر روی بازدید پست ها داشت.

ساره افکاری

گروه خیلی خوبیه نظارتتون فوق العاده عالیه نسبت به بقیه گروه ها مشخصه کاملا وقت می گذارید و سر رشته دارید از این کار متاسفانه در دو گروه دیگه بودم اشنایی کامل به اینستاگرام نداشتن و باعث مشکل میشد برای کاربران گروه.